Logo

Polovni delovi za Citroen Saxo 1.4 i vts

Број на оглас: 2720131 | Објавен на: 13.02.2019, 23:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Delovi sa Saxo 1.4I -8v -74HP 2002g imam se sto vi treba!

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Nino

Потврден огласувач