Logo

R1

Број на оглас: 2720533 | Објавен на: 03.03.2019, 16:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yamaha

Вид: Спортски

Година: 2007

Модел: R1

Километри: 30000

Цена: 3.850 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


BG tabli
BEZ ZAMENI

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач