Logo

POLIRANJE FAROVI NA AVTOMOBIL - ПОЛИРАЊЕ ФАРОВИ

Број на оглас: 2720602 | Објавен на: 13.12.2018, 09:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Авто-мото сервиси

Вид на оглас: Се продава


POLIRANJE FAROVI NA SITE VIDOVI NA VOZILA.

Cena za poliranje
1 Far 700 denari
2 Fara 1200 denari

Vreme na poliranje 2 fara 2 casa.


KONTAKT
MOB. 078/521-884

ПОЛИРАЊЕ ФАРОВИ НА СИТЕ ВИДОВИ ВОЗИЛА

АВТОМОБИЛ
КОМБИ
КАМИОН
АВТОБУС
МОТОР

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Zoki

Потврден огласувач