Logo

PLUG 3KA VINICKI

Број на оглас: 2721372 | Објавен на: 03.03.2018, 18:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 430 €

Категорија: Моторни Возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA plug 3ka vinicki samo 2 sezoni koristen se si e orginal na nego telefon za kontakt

<<<<<078-219-034>>>>> borce

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 ilce

Потврден огласувач