Logo

Shake & Slim Kit

Број на оглас: 2721513 | Објавен на: 19.12.2017, 22:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.350 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Ослабување и Исхрана

Вид на оглас: Се продава


Новогодишен Пакет 🎄🎉🎆
077 533 219
Shake & Slim Kit 1350 денари
Со комбинација на овие производи витката линија станува стварност!

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 BILJANA

Потврден огласувач