Logo

СЕ ИЗДАВА НОВ ОПРЕМЕН СТАН ВО КОМПЛЕКС МИ - ДА

Број на оглас: 2721820 | Објавен на: 17.02.2018, 10:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 43 m²

Греење: Струја

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Цена: 320 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава нов стан во Комплекс Ми-Да со површина од 43 м2, на 4-ти спрат со 2 лифта.
Истиот е комплетно опремен со мебел и техника и располага со дневна соба со трпезарија и кујна, спална соба, бања и тераса.

Цена: 320 еур месечно

Шифра: ИС 10108

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Kastel Nedviznosti (претпријатие)

Потврден огласувач