Logo

PEUGEOT 206 1.4hdi 55kw

Број на оглас: 2721881 | Објавен на: 21.02.2018, 14:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 206

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: По Договор
2.830 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava besprekorno malo gratsko vozilo so minimalna potrosuvacka od 4L na 100km. Voziloto e vo perfektna sostojba kako I od vnatre taka I odnadvor. Bez nikakvi skrieni mani I trosoci, se si raboti se si funkcionira. Dozvolena proverka vo bilo koj servis.

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 1

Потврден огласувач