Logo

HUAWEI P9 LITE

Број на оглас: 2722267 | Објавен на: 17.01.2018, 21:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: P9 LITE

Боја: Black

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 8.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


SUPER TELEFON.RABOTI BEZPREKORNO ,SO ZASTITNA MASKA I STAKLENA FILIJA..MOZE ZAMENA ZA SAMSUNG S6 SO MOJA DOPLATA

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 boban

Потврден огласувач