Logo

Zimski gumi Michelin 255/60 R17, 20% poeftini od salon

Број на оглас: 2722278 | Објавен на: 11.01.2019, 08:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam zimski gumi MICHELIN alpin latitude skoro novi -5000km.30 procenti poevtino od salon za gumi. Dajte ponuda,Moze vo komplet i so al.bandazi 17",5x112, ET52 za MERCEDES ML do 2005g.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 stevco

Потврден огласувач