Logo

Se prodava passati

Број на оглас: 2722326 | Објавен на: 22.02.2019, 17:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1993

Гориво: Дизел

Километри: 30000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Цена: 700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Passat 1993 god
Mozi zamena za vespa

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач