Logo

Pomos pri resavanje ispitni zadaci i domasni

Број на оглас: 2722362 | Објавен на: 04.05.2018, 12:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Обуки, Курсеви, Часови и Подучување / Останато

Вид на оглас: Се продава


Доколку не сакате да закажете цел приватен час, а ви е потребно еднократно брзо решение на одреден образовен проблем, може да ја искористите функционалноста, објава на проблеми.

Со оваа функционалност едноставно објавувате специфичен образовен проблем (на пример:
-Испитни задачи по дискретна математика,
-помош во изработка на семинарска,
-пишување на есеј,
-проблеми во кодирањето итн.) и поставувате време колку да трае објавата.

Објавениот проблем се праќа до туторите во соодветно избраната образовна категорија.
Туторите потоа ви праќаат понуди за решавање на тој проблем.

Од сите добиени понуди за решение, ја избирате онаа која највеќе одговара на вашите потреби.

Онлајн платформата има голем избор на образовни категории, од класичните приватни часови по математика, физика, англиски јазик па се до нови интересни категории како: програмски јазици, креативно пишување, софтверски апликации, кинески јазик и др.

Цените на часовите се индивидуално поставени од туторите. Со помош на нашите паметни филтри, можете да го изберете оној тутор кој највеќе одговара на вашиот буџет.

Големата флексибилност на самиот систем овозможува, на брз и едноставен начин да стигнете до посакуваното знаење.

ЗА ДА ДОБИЕТЕ БРЗО РЕШЕНИЕ НА ВАШИТЕ ИСПИТНИ ЗАДАЧИ БЕСПЛАТНО ОБЈАВЕТЕ ПРОБЛЕМ ТУКА:
https://www.teachhoot.com/ProblemLearner/AnonymousNewProblem

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 TeachHoot.com

Потврден огласувач