Logo

Privatni casovi po objektno i strukturno programiranje C/C++

Број на оглас: 2722372 | Објавен на: 08.05.2018, 09:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Обуки, Курсеви, Часови и Подучување / Останато

Вид на оглас: Се продава


Здраво, јас сум Младен Тодороски, дипломиран електро инженер на Факултетот за електротехника и информациски технологии во Скопје.

Работам како програмер од моето дипломирање на проекти поврзани со мобилни уреди, интернет апликации и игри.

Располагам со одлично познавање на програмските јазици C и C++, особено со проблематиката која се совладува во средношколските и факултетските предмети.

Отворен сум за било какви прашања во врска со проблематиката од горенаведените области. Слободно контактирајте ме во било кое време, ќе се потрудам најбрзо да ви одговорам.

Категории: Програмски јазици, Структурно програмирање, Објектно ориентирано прог., C/C++, Програмирање и алгоритми

ЗА ДА ЗАКАЖЕТЕ ПРИВАТЕН ПРИВАТЕН ЧАС СО МЛАДЕН ПОСЕТЕТЕ ГО НЕГОВИОТ ПРОФИЛ : https://www.teachhoot.com/TutorPublic/PublicProfile?tutorId=04289599-c624-471b-8136-e073648d546b

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 TeachHoot.com

Потврден огласувач