Logo

Изработувам сандаци за пчели. Најповолна цена во македонија

Број на оглас: 2722505 | Објавен на: 07.06.2018, 13:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Вид на оглас: Се продава


Изработувам сандаци за пчели,ланструт и дадамлат. Комплет со 3 спрата 2000ден.,комплет со два спрата 1700ден.
Работиме и со фактури.

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Тони