Logo

Citroen jamper

Број на оглас: 2722584 | Објавен на: 13.12.2017, 21:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Citroen jamper 2.2 2007god vo odlicna sostojba so 151000 km pominati. Kombeto e na fizicko lice.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Uros Tasik (претпријатие)

Потврден огласувач