Logo

se prodava 5000 m gradezno zemjiste

Број на оглас: 2722590 | Објавен на: 19.09.2020, 20:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 5000 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


se prodava 5000m gradezno zemjiste na glavniot pat od brvenica kon celopek

 Тетово    Општина:Брвеница

Прати Е-Маил

 grozde

Потврден огласувач