Logo

Golf 5 1.9 TDI 77 kw 2005g.

Број на оглас: 2722684 | Објавен на: 20.07.2018, 11:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 4.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 5 1.9 TDI 77 kw 105 ks registiran cela godina vo odlicna sostojba.

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач