Logo

SE PRODAVA MAZDA 6

Број на оглас: 2723090 | Објавен на: 14.12.2017, 11:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: 6

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 89 kw / 121 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava zacuvana Mazda 6, dizel 2.0, 89kw... MOZE I ZAMENA ZA DZIP

CENA PO DOGOVOR

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Sasko