Logo

Zlaten broj, sim kartica

Број на оглас: 2723231 | Објавен на: 24.01.2018, 17:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Сим картички

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат златни броеви, VIP сим картици.
Сим картиците содржат 200ден. кредит и се џабест. Нови се и не се активни, што значи дека вие самите треба да ги активирате на ваше име
Достапни се следните броеви:
077 622 066
078 966 199
077 621 662
078 966 008
077 844 866
077 676 967
078 966 161
077 677 988
078 966 099
077 677 969
077 677 176
077 677 088
Вршиме достава по карго.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Сим картици

Потврден огласувач