Logo

Уред кој секој треба да го има - power bank, FM, zvucnik..

Број на оглас: 2723457 | Објавен на: 13.06.2019, 13:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: J

Боја: Останато

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 1.400 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


НЕШТО НОВО НА ПАЗАРОТ, НЕШТО ШТО СЕКОЈ ТРЕБА ДА ГО ИМА.
Уред кој има едно чудо функции, нужна потреба во секое време.
1. Уредот е BLUETOOTH звучник кој можете да го поврзете со вашиот смартфон и да слушате музика приближно 30 часа.
2. Уредот е POWER BANK со моќна батерија од 5.200 mAh. Кога смартфонот ќе ви снема батерија, приклучете го со обично микро УСБ кабелче на уредот и наполнете ја батеријата
3. Уредот има вградено ФМ радио
4. Уредот има моќна СМАРТ ЛЕД светилка за ноќно осветлување, со неверојатен домет од 600 метри и 5 режими на светење (силно, слабо, СОС, во ритам на музиката, испрекинато). Батеријата држи околу 20 часа користење на светилката
5.Уредот има слотови за СД картичка, AUX кабел за поврзување со телефон или лаптоп, слот за УСБ стик (преку нив можете да ја слушате вашата омилена музика)
6. Уредот оди заедно со ДРЖАЧ ЗА ВЕЛОСИПЕД. Едноставно приклучете го на вашиот велосипед, уредот ноќе ќе ви служи како светилка која го осветлува патот пред вас, а во истовреме додека возите можете да слушате музика
Уредот може да биде одличен роденденски подарок, може да ви послужи во секое време како дополнитена опрема во вашиот автомобил, одлична алатка за велосипедистите, неопходен уред за планинарите и авантуристите на кои им е потребна моќна батерија за полнење на мобилните телефони. Уредот е водоотпорен и не пропушта прашина во себе.
НЕПОВТОРЛИВА ПОНУДА ЗА 1.400 денари (+110 денари за достава по карго до вашиот град во рок од два дена)

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 majster

Потврден огласувач