Logo

PRODAVAM NIVA POKRAJ REKA

Број на оглас: 2723636 | Објавен на: 19.04.2019, 17:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1282 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 4 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam niva pokraj reka vo selo Orasac Kumanovo po tecenie na rekata do samiot breg na reka Pcinja

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 trajce

Потврден огласувач