Logo

EKSTRA TROSOBEN PRAZEN 70m2 CENTAR POZADI RAMSTORE

Број на оглас: 2724223 | Објавен на: 30.04.2018, 11:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 70 m²

Греење: Централно

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Полу наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Североисток

Адреса: ul. 50 Divizija

Цена: 250 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


sifra> 8782

Se izdava prazen stan od 70m2 so dve spalni, vo Centar pozadi Ramstor na ul.50 Divizija, na 2ri kat so lift i centralno parno...pogoden za delovno rabotenje ili ziveenje...
Cena: 250evra

Kontakt mob: 075/534-820
077/705-109
email: info@domadom.mk

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 REAL ESTATE DOMA DOM

Потврден огласувач