Logo

Се продава стан во Карпош 3

Број на оглас: 2724245 | Објавен на: 29.12.2017, 14:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 58 m²

Греење: Друго

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Полу наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Југ

Цена: 42.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава стан на одлична локација во Карпош 3 со површина од 58м2 од кои 6м2 е тераса.Станот располага со две соби кујна и купатило.Моментално греењето се одвива преку термо печка но има можност за приклучување на градско парно во секое време.Со станот следува и подрумска просторија и бесплатни паркинг места пред самата зграда.
шифра:23643

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 CASA MIA