Logo

Се издава стан во Карпош 4 во близина на Skopje City Mall

Број на оглас: 2724281 | Објавен на: 18.01.2018, 14:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 52 m²

Греење: Централно

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Југ

Цена: 150 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава двособен стан во Карпош 4 со површина од 52м2.Станот располага со 1 дневна,1 спална,кујна,купатило и тераса.Греење на градско парно.Веднаш пред зградата има голем слободен паркинг
шифра:25042

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 CASA MIA