Logo

Privatni casovi po Biologija (grupa predmeti)

Број на оглас: 2724292 | Објавен на: 05.05.2018, 17:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Обуки, Курсеви, Часови и Подучување / Останато

Вид на оглас: Се продава


Здраво! Јас сум Идриз апсолвент на Природно-математички факултет во Скопје, насока молекуларна биологија со просечен успех 9,8.

Познавања од сите области на биологијата, вклучувајќи:
-клеточна биологија,
-физиологија,
-биохемија,
-екологија и еволуција,
-молекуларна биологија,
-микробиологија,
-генетика итн.

Успешно реализирани две пракси: 1. Во компанија за лекови и козметички препарати "Бионика фармацеутикалс" - во микробиолошка лабораторија. 2. Во Универзитетот во Лоџ, Полска во одделот за имунологија и микробиологија. Активен волонтер во невладина организација за образовна поддршка на ученици од основно и средно образование, каде што одржувам часови по биологија и помагам при реализација на нивни проектни задачи и домашни работи.

Закажи приватен час со Идриз на следниов линк: https://www.teachhoot.com/TutorPublic/PublicProfile?tutorId=e867f75f-e95f-4b69-811a-db0bc8bde7ff

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 TeachHoot.com