Logo

Se prodava Stan vo Karpos 3

Број на оглас: 2724303 | Објавен на: 15.12.2017, 13:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 91 m²

Греење: Централно

Спрат: 7 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 1976

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Цена: 87.000 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Stan vo Karpos 3 so tri spalni sobi golema Dnevna delumno renoviran so Cist Imotenist so Moznosti za dogovor

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 saso stojanovski