Logo

ДАРМА ДОМА izdava nov 3 soben stan vo Kisela Voda !

Број на оглас: 2724551 | Објавен на: 15.12.2017, 17:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 80 m²

Греење: Централно

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Цена: 300 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Дарма Дома издава луксузен стан во Кисела Вода , во Расадник, поседува 80 м2, 3 соби, дневна и 2 спални соби,2 тоалета и балкон.
Наместен е со нов мебел,плакари и кревети.
Има целосно функционална кујна со
шпорет,фрижидер,дневна со трпезариска маса , машина за перење алишта,пегла
и правосмукалка, греење на парно ,
клима уред, нова градба,паркинг, вселив веднаш..

цена-300 евра-не е фиксна
шифра 15090

Погледнете ја целосната понуда на имоти за издавање и продавање на нашата web strana www.realestateskopje.mk

078/219-508
078/219-508

Огласи од: REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Потврден огласувач