Logo

RAKIJA DOMASNA ZOLTA, BELA I MASTIKA

Број на оглас: 2724638 | Објавен на: 23.08.2019, 13:02
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 150 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Храна и готвење / Пијалаци

Вид на оглас: Се продава


proizvodstvo 2018 od grozje
Bela i zolta
Anasonka 200 den.

  Пробиштип

Прати Е-Маил

  DPTU,, BUCISTE,, DOO (претпријатие)

Потврден огласувач