Logo

Blackview R7

Број на оглас: 2724763 | Објавен на: 08.01.2018, 15:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Друга марка

Модел: Blackview R7

Боја: Gold

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 8.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava tel Blackview R7 sо 4Gb ram, 32Gb rom, 13mp zadna so 5mp predna kamera, fingerprint. Kako nov koristen 1 mesec nov model stoi uste fabricka folija,full pack.
Moze zamena za Samsug s6 edge ili s7 so moja doplata.

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Сашко