Logo

СЕ ПРОДАВА КУЌА

Број на оглас: 2725111 | Објавен на: 14.12.2018, 12:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 55 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Нема

Дворна површина: 40 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Исток

Адреса: 29 ноември 69

Цена: 1 МКД

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа со дворно место , на два спрата, над полицијата.Контакт во секое време

Контакт: Bесна 078 410 832

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Atanas

Потврден огласувач