Logo

Mikrobranova pecka ALASKA

Број на оглас: 2725533 | Објавен на: 16.12.2017, 16:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Микробранови

Вид на оглас: Се продава


Mikrobranova pecka Alaska so gril funktion,donesena od Germanija.
Upotrebuvana ama vo super sostojba.
Za informacii ,moze preku Viber ili whatsapp na :
+4915253757880

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Lidija