Logo

Bosh pumpa za visok pritisok renault

Број на оглас: 2725935 | Објавен на: 12.09.2020, 13:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 90 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Za renault 1.9 dci do 2003g moze i odelno samo regulatorot za pritisok 50 eu pumpata 60 eu

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 DARKO

Потврден огласувач