Logo

Volvo XC90

Број на оглас: 2726534 | Објавен на: 19.05.2018, 00:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Volvo

Модел: XC 90

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2017

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 7.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava dzip Volvo XC90 donesen ot Ch
Dzipot e servisiran pred edna nedela bez nikakva mana so orginal kilometri
Za poveke informaci samo vo ovoj broj 075567954

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Xxxx

Потврден огласувач