Logo

Prodavam fabrichko pojachalo za BMW E39

Број на оглас: 2726712 | Објавен на: 13.08.2018, 23:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 55 €
65 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Појачало

Вид на оглас: Се продава


Prodavam fabrichko pojachalo za BMW E39.
Pojachaloto e celosno funkcionalno. Ima 6 filtrirani kanali koi se predvideni da se povrzat na zvuchnicite od samite vrati.

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 -

Потврден огласувач