Logo

Prodavam Mercedes 818 celo a moze i na delovi

Број на оглас: 2726781 | Објавен на: 01.07.2020, 00:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.111 МКД

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Mercedes 818 momentalno bez trkala i sanduk,za kes ekstra cena za celo 600 evra!!! a moze i na delovi ,Isto taka imame i delovi za Mercedes 12 13.

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач