Logo

Prodavam Mercedes 818 celo a moze i vo delovi

Број на оглас: 2726786 | Објавен на: 01.07.2020, 00:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 МКД

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Mercedes 818 momentalno bez kolca i sanduk ekstra cena za kes 600evra a moze i na delovi. Isto taka i delovi za Mercedes 12 13.

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач