Logo

APARTMAN

Број на оглас: 2726876 | Објавен на: 15.01.2018, 23:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 30 m²

Греење: Дрва

Цена: 10 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Apartmanot se naogja vo blizina na centarot na gradot

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Naum