Logo

Se Izdava, Deloven Prostor od 13m2 - Mosa Pijade 71

Број на оглас: 2727405 | Објавен на: 04.06.2019, 03:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се продава


Se izdava deloven prostor od 13m2, pogoden za kancelariska dejnost.

Informacii na : 078 313 009

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Pece

Потврден огласувач