Logo

Se prodava nov biotron

Број на оглас: 2727549 | Објавен на: 23.02.2018, 19:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 450 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nov biotron ne koristen so stalak info na 070 825 827 ili 070 825 046

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Ana Panevska

Потврден огласувач