Logo

SUZUKI SWIFT 4X4

Број на оглас: 2727581 | Објавен на: 30.05.2019, 14:04
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Suzuki

Модел: Swift

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2018

Сила на моторот: 68 kw / 92 ks

Цена: 4.250 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


- suzuki swift
- 4x4
- 1328 cm3
- 68 kw
- servo
- klima
- el. na site stakla
- radio cd komandi na volan
- bord kompjuter
- al. bandasi
- novi gumi
- abs
- mnogu mala potrosuvacka
- voziloto e perfektno zacuvano kako od salon
- realni km.
- moze proverka kaj mehanicar po vas izbor
- komentar okolu cenata na lice mesto
- moze zamena

  Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

  Venko

Потврден огласувач