Logo

Samsung Gear VR - САМСУНГ ГЕАР ВР

Број на оглас: 2728554 | Објавен на: 14.12.2018, 00:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.490 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Останато

Вид на оглас: Се продава


Samsung Gear VR -ИГРАЈТЕ ИГРИ,ГЛЕДАЈТЕ ФИЛМОВИ, Samsung Gear VR Е КОМПАТИБЕЛЕН РАБОТИ СО Samsung 6, Samsung 6 EDGE, Samsung 6 S6 Plus,Samsung 7, Samsung 7 EDGE,NOTE 5,

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Gjorgjiev