Logo

Zastava 101

Број на оглас: 2728842 | Објавен на: 10.02.2018, 12:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Zastava

Модел: 101

Година: 1987

Гориво: Бензин

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2017

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto ne e vo ispravna sostojna ,motor odlicen neispravna lamela

Barajte me na ovaj broj
Darko 078 884 218

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 aleksandar