Logo

ORIGINALNO RENAULT RADIO

Број на оглас: 2729353 | Објавен на: 11.01.2019, 20:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / DVD/ CD/MP3/MP4 плеери

Вид на оглас: Се продава


Originalno radio za renault SCENIK ili MEGANE
SUPER socuvano, poseduva izlezi za komandi na volan, AUX, CD SHARGER.

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач