Logo

Led Reklama Led Reklami 128 x 48 cm

Број на оглас: 2729522 | Објавен на: 02.11.2018, 14:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 240 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


www.LedReklama.mk
------------------------------------------------

128x48 cm – црвена боја

Сите бои со иста цена..

Рекламите се со програмиранје со анимаци со реклама добивате и софтвер гратис.

има и уште многу димензи за детални информаци контактирајте со нас.

2 Години Гаранција , Веке докажан квалитет работите со професионалци , не со кинески увезувачи и со младини кои вчера почнале со ова работа..


пратиме со карго низ цела држава..

reklama , ledreklama , ledreklami , led, reklami

http://ledreklama.mk

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 LedReklama.mk