Logo

Prodavam Bosch VP44 pumpa za Audi VW 2.5 TDI (106D)

Број на оглас: 2729851 | Објавен на: 29.10.2018, 19:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Pumpata e kompletno ispravna, pasuva na VW / AUDI 2.5 tdi, so broj:

0470506002 106D

Bosch, Bosh, VP44, Бош

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач