Logo

Golf 5 1.9 tdi 105ks 2005g

Број на оглас: 2730196 | Објавен на: 12.07.2018, 15:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 5 1.9 tdi 105ks 2005g
177000km ful oprema smeneto kais rebresti vodna pompa zategaci site filteri maslo
novi gumi
registriran do.20.12.2018g
cena po dogovor
Bez zameni
Тел.‎070 316 018
071 242 736

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Mile

Потврден огласувач