Logo

Skotski Ovcar - LESI

Број на оглас: 2730978 | Објавен на: 31.01.2019, 15:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Одгледувачница на ШКОТСКИ ОВЧАР - ЛЕСИ продава мали кутриња шкотски овчар Леси од врвно потекло. Историја од три генерации. Родени на 07.12.2018. Можност за транспорт до вашиот дом. За повеќе инфо на тел. и вибер 078 708 332 или на www.facebook.com/RoughCollieMacedonia.

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Kiril

Потврден огласувач