Logo

wolkswagen t4. sahat tabla

Број на оглас: 2731031 | Објавен на: 04.03.2019, 07:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 25 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


wolkswagen transporyer t4 1999. 1.9 turbo dizel saht tabla orginal i ispravno

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 gzim

Потврден огласувач