Logo

Camec Beograd Sport Professional 4.2m

Број на оглас: 2731097 | Објавен на: 25.11.2018, 21:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 450 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Водени спортови / чамец / Останато

Вид на оглас: Се продава


Camec Beograd Sport dolzina 4.2m vo ekstra sostojba bez nitu edna lepenka. Cenata e za camecot + postolje. Za poveke info 078-492-723 Stevce

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Stevce