Logo

CORSA C MERIVA ASTRA G ZAFIRA COMBO TIGRA

Број на оглас: 2731558 | Објавен на: 18.01.2019, 09:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 450 МКД

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


PRAKAME PO KARGO
TELEFON VIBER 070 533 530
TELEFON VIBER 070 533 530
TELEFON VIBER 070 533 530

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 oglas

Потврден огласувач