Logo

Samsung Galaxsy S7 Edge

Број на оглас: 2732252 | Објавен на: 05.03.2018, 17:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: s7 edge

Боја: Gold

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 22.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Опис:
➤Телефонот е мах сочуван
➤Прима сите картички
➤Батерија држи 1ден

Додатоци:
➤Полнач
➤Кутија
➤Заштитна маска
➤Слушалки

Конфигурации:
➤12.0MP задна камера
➤5.0МP предна камера
➤4.0GB Рам
➤Дисплеј 5.5инчен
➤Внатрешна меморија 32GB
➤Процесор Octa-core (4x2.3 GHz Mongoose Андроид 7.0 (Nougat)

➤Достава вршиме низ цела Македонија со опција преглед и тест на телефонот пред да го платите

❌Замени не правиме

Огласи од: Мобилни Телефони

Мобилни Телефони

Крива Паланка

Станете Премиум член

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Мобилни Телефони

Потврден огласувач